counter easy hit
Please klick here to visit our new Website
Hiszpania, wynajem samochodow,samochody do wypozyczenia,ceny do porownania.Bez ograniczenia kilometrow,pelne ubespieczenie,nowe samochody.
strona tytułowa FAQ - Najczęściej zadawane pytania Informacje ogólne Kategorie pojazdów Mały Portal Hiszpański Wskazówka prawna Ogólne warunki najmu<br>
Metryka
deutsch  DEUTSCH  english  ENGLISH  français  FRANÇAIS  espanol  ESPAÑOL  nederlands  NEDERLANDS  polski  POLSKI  AGENCY-LOGIN 

FAQ - Frequently Asked Questions

Najczęściej zadawane pytania

Lepiej rezerwować faxem czy pocztą elektroniczną?

Rezerwacja dokonana drogą elektroniczną szybciej jest przez nas przetwarzana, ponieważ dane osobowe klienta automatycznie przechodzą do naszego banku danych.
Ważne jest, aby klient poprawnie podał swój adres e-mail. Po dokonaniu rezerwacji klient natychmiast otrzymuje potwierdzenie na swoją skrzynkę e-mail. Oczywiście korzystanie z faxu jest również możliwe, jednakże przetwarzanie danych trwa wolniej.

¿Przypuśćmy, nasz samolot ma opóźnienie, kiedy muszę państwa o tym poinformować?

Gdy opóźnienie przekracza 60 minut, prosimy nas o nim poinformować. Jeśli godzina przybycia na lotnisko ulega dalszemu opóźnieniu, prosimy nas również telefonicznie o nim poinformować. Prosimy zadzwonić do nas z Państwa telefonu komórkowego bezpośrednio przed odlotem. Po zamknięciu biura prosimy dzwonić na numer telefonu komórkowego czynnego na dobę, którego numer znajduje się na potwierdzeniu rezerwacji.

¿Czy przekazanie samochodu odbywa się tylko na lotnisku? Czy można odebrać samochód również w miejscu wakacyjnego zakwaterowania, n.p.: hotelu? Pociąga to za sobą dodatkowe koszty?

Ogromny procent klientów (ponad 99%) odbiera samochód bezpośrednio po przybyciu na lotnisko.

Jest możliwość dostarczenia pojazdu pod państwa adres wakacyjnego zakwaterowania. Jednakże nie wszyscy współpracujący z nami kontrahenci posiadają w swej ofercie tego typu rozwiązania. Dlatego prosimy zadzwonić do nas przed urlopem a my dowiemy się, czy jest możliwość dotarcia do państwa wakacyjnego adresu z zamówionym samochodem. Niektóre współpracujące z nami firmy przewidują tego typu możliwość pod warunkiem, że czas najmu pojazdu to minimum 1 tydzień. Koszty dodatkowe uzależnione są z reguły od odległości do wskazanego przez państwa miejsca odbioru samochodu i wynoszą od 15 do 20 Euro.

¿Na stronie internetowej, pod hasłem „Warunki najmu” można przeczytać, że niektórzy wynajmujący samochody wymagają okazania karty kredytowej. Czy moja karta płatnicza może w tym przypadku zastąpić kartę kredytową?

Niestety nie. W Hiszpanii można wprawdzie wypłacać pieniądze kartą płatniczą (Maestro), jednakże nie jest ona jeszcze uznana za kartę kredytową. Jeśli wynajmujący samochód wyraźnie domaga się karty kredytowej, nie może to być karta bankomatowa. Akceptowane są karty: Visa, Mastercard (Eurocard), American Express i Diners.
W ikonie “warunki najmu” znajdziecie państwo dokładne informacje, jakie poszczególny wynajmujący samochody akceptuje.


¿Na miejscu jesteśmy o godzinie 01:30 w nocy, biuro pracuje do godziny 18:00. Czy mimo to otrzymamy zamówiony samochód?

Zamówione pojazdy nie są przekazywane przez pracowników biura przyjmującego zamówienia, tylko przez współpracującą z nami firmę, której siedziba jest najbliżej lotniska, miejsca Państwa przybycia. Przekazanie pojazdu odbywa się w przez państwa określonym terminie (24 godziny na dobę).